नेपालगन्जमा प्रबिधियुक्त `द रोयल युनिसेक्स सलुन´ सन्चालन हुदै

|

नेपालगन्ज । बाँके नेपालगन्जको न्युरोडमा भोलि `द रोयल युनिसेक्स सलुन´ सुरुवातमा आउने भएको छ।

ब्युटिसियन मन्जु चन्दले आफ्नो ब्युटिपार्लरलाई नयाँ ढङ्गबाट सुरुवात गर्ने भएकी छिन् । बाँके नेपालगन्जको न्युरोडमा ‘द रोयल युनिसेक्स सलुन’ भोलि देखि नया स्वरुपमा सञ्चालनमा ल्याउन लागेकी छिन् । असोज २१ गते अथवा घटस्थापना दिवसको अवसर पारेर भोलि बुधबार दिउँसो ११ सो व्युटिपार्लर तथा सलुनको उद्घाटन गरिने भएको छ।

`द रोयल युनिसेक्स सलुन’ मा ब्युटिपार्लर सम्बन्धि सम्पूर्ण सुविधा, जेन्स , लेडिज सैलुन तथा ट्रेनीङ सेन्टर समेत उपलब्ध भएको उक्त पसल अत्याधुनिक प्रबिधियुक्त गुणस्तरीय सिस्टममा व्युटिपार्लर नेपालगन्जमा भित्राएको र लेडिज सम्बन्धि विभिन्न ब्रान्डका ब्युटिसियन सामान साथै भित्रि ब्रस्त्रहरु समेत रहेको उक्त पसल भोलि उद्घाटन हुने र भोलि विशेष अफर र सुलफ हुने ब्युटिसियन मन्जु चन्दले बताएकी छिन भने अझ विशेष नयाँ अफर भने प्रबिधियुक्त मेसिनबाट नङ्गमा पलिस तथा आई प्रो माइक्रो सेडिङ डिजाइन समेत रहेको बताएकी छिन।

२०७८ आश्विन २०, बुधबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।