भर्चुअल ल्होछार मनाउदै : तामाङ कोअपरेसन सोसाईटी अफ क्यालिफोर्निया

|

तामाङ को अप रेसन सोसाईटी अफ क्यालिफोर्निया ले ल्होछार २०२१ (ल्हाङ ल्हो – गाई बर्ष) २८५७ औं सोनाम ल्होछार को अवसरमा सम्पूर्ण बिश्व भरी छरिएर रहेका तामाङ समुदाय एंव दाजुभाई तथा दिदिबहिनिहरुको को सुस्वास्थ्य, प्रगती र शान्ती को लागी आनी याङ्छेन लामाज्यु ले ल्होछार पुजा गर्नु हुने पूजा, गुम्वाबाट Live प्रस्तुती गरिने बिषयमा द वल्ड नेपाल न्युजलाई अध्यक्ष शेर लामाले जानकारी दिएका छन् ।

कोरोनाको यो महामारीमा राष्ट्रीय जनगणना-२०७८ मा तामाङ जाति, तामाङ भाषा र बौद्घ धर्म लेखाऔ, कोभिड-१९ को महामारीमा सोनाम ल्होछार-२८५७ घरघरमा भव्यरुपले मनाऔ” भन्ने नाराका साथ आ आफ्नो घर मा सुरक्षित र शान्तिपुर्ण रुपमा मनाउनु हुन समेत सामुदायिक सदस्यहरुलाई आग्रह गरेका छन् ।
थुजेछे,फ्याफुल्ला ..!!

कार्यक्रम तालिका:
Date: Feb 13, 2021 Saturday
Time: Morning: 9 AM
Zoom Live Meeting ID: 882 072 8006
Passcode: 952391

अध्यक्ष – शेर बहादुर लामा
महासचिव: सुरज पाख्रीन
तामाङ को अपरेसन सोसाईटी अफ क्यालिफोर्निया

२०७७ माघ २८, बुधबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।