एकता युवा क्लब पुरैनीले रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गर्दै

|

बाँके / रक्तदान जीवनदान भन्ने मूल नाराको साथ यहीँ जेठ ३२ गतेका दिन एकता युवा क्लब पुरैनीले रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गर्दैछ । जेठ ३२ अथवा मे 14 तारिख विश्व रक्तदाता दिवस भएकोले उक्त दिवस अवसर पारेर एकता युवा क्लवले रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गर्न लागेको क्लबका अध्यक्ष राजेश यादवले जानकारी दिनुभयो । नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका २२ स्थित क्लवकै कार्यलयमा शनिबार रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गरिने भएको हुनाले उक्त रक्तदान जीवन दान जस्तो गरिमामय कार्यमा सहभागी हून सम्पूर्ण समाजसेवी , उद्योगि, व्यवसायी , बुद्धिजीवी , राजनीतिज्ञ, पत्रकार र स्थानीय नगर २२ का सम्पूर्ण भद्र भलाद्मी हरुलाई उपस्थित भइ रक्तदान गर्नुहुन हार्दिक अनुरोध गर्दै विश्वव्यापि रुपमा फैलिएको कोरोनाले गर्दा बाँके रेडक्रस शाखामा रगतको अभाव भएकोले उक्त कार्यक्रम गर्न लागेको क्लब अध्यक्ष यादवले जानकारी दिनुभयो ।

२०७७ जेष्ठ २८, बुधबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।