|

काठमाडौं /  बिपी फिल्म्स नेपालको सहकार्यमा नेपाली चलचित्र क्षेत्रकी लोकप्रिय नायिका केकी अधिकारी र सर्जक तथा गायक प्रकाश सपूत अभिनित नयाँ म्युजिक भिडियो रिलिज भएको छ।

बिहिवार रिलिज “माया बोलेको” बोलको म्युजिक भिडियोमा प्रकाश र केकीले आकर्षक नृत्य गरेका छन् । उनीहरूको जोडी पनि गजब देखिएको छ। पछिल्लो केही महिनायता प्रकाश र केकीको सहकार्य एकदमै फापेको देखिन्छ। यो म्युजिक भिडियोले पनि दर्शकको राम्रो साथ पाउने अपेक्षा गरिएको छ।

जुना श्रीष मगर र बिमल सुनारको सुमधुर आवाज गीतमा रहेको छ। रमेश परियारले गीतको शब्द लेखेका हुन् ।भने ईश्वर सिंहले संगीत दिएका छन् ।मेलोडियस अनि डान्सिङ प्याटर्नमा आधारित गीतको भिडियोलाई मौसम हिमालीले कोरियोग्राफी एवम् निर्देशन गरेका हुन् । बिपी फिल्म्स नेपालमा पोस्ट प्रोडक्सनको काम गरिएको भिडियोलाई नवराज उप्रेतीले आकर्षक फ्रेममा खिचेका छन् ।

भिडियोको सम्पादन एवम् कलरिङ गर्ने काम प्रबिन भट्टले गरेका हुन् । भिडियो “ट्युन अन पिक्चर्स” नामक युटुब च्यानलबाट रिलिज गरिएको हो।

२०७७ माघ ३, शनिबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।