पत्रकार बिष्णु चौलागाईंको निधन

|

काठमाडौं । काभ्रे पोस्ट साप्ताहिकका सम्पादक एवं पुराना पत्रकार बिष्णु चौलागाईंको दुखद निधन भएको छ । ५१ वर्षीय चौलागाईंको ओम अस्पतालमा उपचारका क्रममा आज बिहान ४ बजे निधन भएको पारिवारिक स्रोतले जानकारी दिएको छ।

गत असोज २६ गते कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि उनी होम आइसोलेसनमा बसेका थिए। तर ज्वरो बढेपछि कात्तिक १ गते उपचारका लागि काठमाडौंको चावहिलस्थित ओम अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो। स्वर्गीय चौलागाईको एक हप्ताअघि मात्रै कोरोना संक्रमण नेगेटिभ रिपोर्ट आएको थियो । तर उनमा निमोनिया र श्वास प्रश्वासको समस्या बढ्दै गएको थियो ।

काभ्रेको कोशीपारी चौंरी देउराली गाउँपालिकाका बासिन्द चौलागाईं काठमाडौं बस्दै आएका थिए । स्वर्गीय बिष्णु चौलागाईंका एक छोरी, एक छोरा र श्रीमती छन । पत्रकार स्वर्गीय चौलागाईंले काभ्रे पोस्ट साप्ताहिक पत्रिका काठमाडौंबाट प्रकाशन गर्दै आएका थिए ।

२०७७ कार्तिक १३, बिहीबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।