पछिल्लो २४ घन्टामा काठमाडौं उपत्यकामा २,७२० जनामा कोरोना संक्रमण

|

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा कोरोनाका सक्रिय संक्रमितको संख्या बढ्न थालेको छ । पछिल्लो २४ घन्टामा उपत्यकाका तीन जिल्लामा २ हजार ७ सय २० जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् ।

काठमाडौंमा २ हजार ३ सय ५७ जना, भक्तपुरमा १ सय २७ जना र ललितपुरमा २ सय ३६ जनासहित पछिल्लो २४ घन्टामा काठमाडौं उपत्यकामा २ हजार ७ सय २० जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण भएको छ । पछिल्लो २४ घन्टामा देशभर ४ हजार ४ सय ९९ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।

मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घन्टामा थपिएका ४ हजार ४ सय ९९ जनासहित देशभर संक्रमितको संख्या १ लाख ५३ हजार ८ पुगेको छ । संक्रमितमध्ये १ लाख ५ हजार ४ सय ८८ जना कोरोना मुक्त भएका छन् । अहिलेसम्म ८ सय २९ जनाले कोरोनाका कारण ज्यान गुमाएका छन् ।

२०७७ कार्तिक ७, शुक्रबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।