पलाँसको फुलसरी बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्बजनिक (भिडियो सहित)

|

नेपालगन्ज / कलाकारिता भन्ने बित्तिकै अहिलेको समयमा बढी ध्यान जाने भनेको नै धेरै जसो म्युजिक भिडियोमा जाने गर्छ र पछिल्लो समयको बिषम परिस्थितीमा पनि बिभिन्न म्युजिक भिडियोहरु आउने क्रम जारी रहेको छ । त्यसै क्रममा संचारकर्मी तथा मोडल राजेश बिसीको अभिनयमा रहेको पलासको फुलसरि भन्ने बोलको गीतको म्युजिक भिडियो आज सार्बजनिक भएको छ ।

यस गीतमा गायक द भ्वाईस अफ नेपाल सिजन १ का बिजेता सिडि बिजय अधिकारीको आवाज तथा उनकै संगित रहेको छ । कोपिला घिमिरेको शब्द रहेको गीत सिडियम म्युजिक क्रियसनको प्रस्तुती हो । उक्त भिडियो माया प्रेम सगै निसन्तान दम्पतीको कथामा आधारित पारेर निर्माण गरिएको निर्माण टीमले बताएको छ ।

गीतमा अभिनय राजेश बिसी (बुढाथोकी), बिश्वास बस्नेत र सरला शाहीको रहेको छ भने निर्देशन तथा परिकल्पना गायक प्रमोद डिजीको रहेको छ । भिडियोको छायाँङ्कन केसर पहाडीले गरेका हुन, म्युजिक एरेन्जर राम कार्की र सम्पादन राम प्रकाश महतोको रहेको छ । बाँके जिल्लाका बिभिन्न स्थानमा छायाँङ्कन गरिएको संचारकर्मी तथा मोडल राजेश बिसीले बताए ।

https://www.youtube.com/watch?v=KTpB9pt8gJM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1wOu9F4JVNubT2_H7HoVCiJWwaHeH1RkBjBv1_-kwQbCLd9C8Ex7nFyDc

२०७७ आश्विन २६, सोमबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।