हामी नेपाली ग्लोबलबाट खाद्यान्न सामाग्री वितरण

|

हामी नेपाली ग्लोबल अन्तर्राष्ट्रीय संस्था र रोटरी क्लब अफ न्यूयोर्क, संयुक्त राज्य अमेरिका तथा रोटरी क्लब महाराजगंजको सहयोगमा खाद्यान्न सामग्रिहरु वितरण गरेको छ।

मातृभूमि नेपालमा पछिल्लो अवस्थामा अविरल बर्षाको कारण हामीहरुले राहत वितरण कार्यक्रम पटक-पटक परिवर्तन भईरहेको साथै यतिबेला वकोभिड़ -१९ (कोरोना भाईरस) का संक्रमित संख्या बढि रहेको कारणले नेपालको अबस्था जटिल भैरहेको छ ।

यसै सन्दर्भ मा जो ब्यक्ति दैनिक ज़्यालादारी काम गरि आफु र आफ़्नो परिवारको गुजरा गर्न मुश्किल भएका ५६ घरपरिवारलाई नेपाली रू २,००० (दुई हज़ार )बराबरको खाद्य लगायत विभिन्न सामग्रीहरु वितरण गरिएको हो।

हामीहरुले नेपाल सरकार पनौती नगरपालिका वड़ानम्बर १० कार्यालय प्रमुख वड़ा अध्यक्ष मोहन बहादुर भण्डारीको संयोजकत्वमा गाउँपालिका अध्यक्ष एंव सम्बन्धित वडाका प्रतिनिधि हरु समन्वय गरि प्रदान गरिएको छ र साथै यस अभियानमा जोड़िएर साथ सहयोग गर्नुहुने सम्पूर्ण सहयोगी मनहरुलाई धन्यवाद सहित हामी नेपाली ग्लोब अन्तर्राष्ट्रीय संघता उपाध्यक्ष टेक वाईबा लामाले द वल्ड नेपाल न्यूज़ लाई जानकारी गराएका छन्  ।

२०७७ आश्विन १९, सोमबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।