खुमन अधिकारी र कमला पोखरेलको दशै गित ‘म त आऊन पाऊदिन’ सार्वजनिक

|

पछिल्लो समयको सांगितिक बजारमा नेपाली लोक गित संगित चर्चा परिचर्चामा रहेको छ । समस्त लोक दोहोरी गित सबै दर्शक स्रोताको नजरमा लोकप्रिय भन्दै गएका छन् । नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा एकपछी अर्को गर्दै निकै उत्कृष्ट गीत संगीत बजारमा आइरहेका छन् । यसै सन्दर्भमा नेपालिहरुको महान् पर्व वडा दशै नजिकिए संगै कलाकारहरुले दशै तिहारका गितहरु सार्वजनिक गरिरहेका छन् , प्राय प्रदेशी हुनुको पिडालाई नै गितमा प्रस्तुत गरिएको पाईन्छ । यसै विच पानस फिल्मस्को प्रस्तुतिमा संगिता थापा वानियाको नया दशै कोसेलि ‘म त आऊन पाऊदिन’ गितको म्युजिक भिडियो भखरै सार्वजनिक भएको छ ।

निशान बानियाको उत्कृष्ट शब्द सृर्जना एवम् सुमन परियारको लय रचना रहेको गितमा लोकप्रिय चर्चित गायक खुमन अधिकारी र चर्चित गायिका कमला पोखरेलको सुमधुर आवाजमा सजिएको छ । गरिविको यथार्थ पिडा , प्रदेशीको कथा अनि दशैतिहारमा घर आऊन नभएको पिडा आदि विषयवस्तु  गितमा दर्शाईएको छ ।

उक्त गितको म्युजिक भिडियोलाई पानस फिल्मसका निर्देशक निशान वानियाले उत्कृष्ट निर्देशनमा गरिएका छ भने गितको म्युजिक भिडियोमा  चर्चित लोकप्रिय अनुहारहरु विमल अधिकारी र सारिका केसिको मनछुने अभिनय रहेको छ । समस्तमा गितको म्युजिक भिडियो निकै उत्कृष्ट वनेको छ ।

२०७७ आश्विन ५, सोमबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।