नेपाल मानव धर्म सेवा समिति भेरी-राप्ती क्षेत्र नेपालगंज,आश्रमद्वारा बृहत रक्तदान

|

नेपालगंज। नेपाल मानव धर्म सेवा समिति भेरी-राप्ती क्षेत्र नेपालगंज, आश्रम द्वारा संविधान दिवस साथै नेपाल मानव धर्मका प्रणेता श्री सतपाल जी महाराजको ७०औ जन्मोत्सवको अवसरमा बृहत रक्तदान कार्यक्रम भएको छ। उत्त बृहत रक्तदान कार्यक्रममा ८० जना रक्तदाताहरुले रक्तदान गरेका थिए।

कोरोना वायरस (कोभिड़-१९) को भयभव अवस्थामा पनि रगतको कुनै अभाव नहोस भनि “रक्तदान जीवन दान, आत्मज्ञान अति महान, सेवा गर्ने हाम्रो अभियान“ भन्ने उद्देश्यका साथ बृहत रक्तदान कार्यक्रम संम्पन्न भएको थियो।

नेपाल मानव धर्म सेवा समिति भेरी-राप्ती क्षेत्र नेपालगंज, आश्रमको आयोजना साथै क्षेत्रीय रक्तसञ्चार केद्र, बाँकेको सहकार्यमा भएको कार्यक्रममा श्री डाबर नेपाल प्रा. लि. ले रक्तदाताहरुको लागि जूस प्रायोजन गरेका थिए।

२०७७ आश्विन ३, शनिबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।