नौ डाॅंडा काटेपछि म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

|
नेपाली साहित्यका विविध विधामा विगत साढे चार दशकदेखि नियमित लेखनका माध्यमले राम्रो पकड राख्ने साहित्यकार गोविन्द गिरीप्रेरणाको शब्दको दोश्रो गीति एल्वम “गुनासो” मा संग्रहित गीत “ नौ डाॅंडा काटेपछि “ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
गोविन्द गिरी प्रेरणाको शब्द , नरहरि प्रेमीको संगीत तथा नरहरि प्रेमी तथा सुमिना लो को दोहोरी स्वर रहेको यो गीत जिवि आग्रीकोनिर्देशन, दया शंकर चौधरीको छायाॅंकन, काल भैरवको कोरियोग्राफी तथा मीन रावलको सम्पादनमा यो म्युजिक भिडियो तयार भएको हो ।
यसमा सुशिल जंग कुॅंवर तथा सुष्मिता कुॅंवरको अभिनय रहेको छ । कामको लागि परदेश जान लागेकी मायालु र स्वदेशमै रहने प्रेमीका बीच विदाईको क्षणको भावलाई गीतले समेटेको छ ।

२०७७ भाद्र १६, मंगलवार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।