नेपालगन्ज जेसीजद्धारा राष्ट्रिय पदाधिकारीहरुलाई शाखामा स्वागत

|

बाँके / नेपालगन्ज जेसीजको सचिवालयमा आज निरुपित रास्ट्रिय उपाध्यक्ष रमा प्याकुरेल तथा निरुपित रास्ट्रिय कार्यकारिणी उपाध्यक्ष जेसि शोभा खरेल दुबै राष्ट्रिय पदाधिकारीहरुलाई शाखामा भब्य स्वागत गरेको छ ।औपचारिक रूपमा भएको शाखा भ्रमणमा स्वागत तथा सम्मान साथै उत्साहपुर्ण अन्तरक्रिया भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथिमा शोभा खरेल,बिशिस्ट अतिथि रमा प्याकुरेल रहनु भयेको थियो।

जुनियर जेसिजका पुर्ब अध्यक्ष मधु स्वारले जेसिजको ढुकढुकि आस्था पाठ वाचन गर्नुभएको थियो। नेपालगन्ज जेसिजका कार्यकारिणी उपाध्यक्ष चिरञ्जीवी शर्माले स्वागत मन्तव्य दिनुभएको थियो भने उपाध्यक्ष आशिष आनंदले अहिलेसम्म भएको ३२ वटा कार्यक्रम बारे जानकारी दिनु भएको थियो। नेपालगन्ज जेसिजका पुर्ब अध्यक्ष मिना श्रेष्ठले शुभकामना मन्तव्य दिनुभएको थियो। जुनियर जेसिजका अध्यक्ष बिमला श्रेष्ठले यो बर्ष रास्ट्रिय पदाधिकारीलाई धेरै पटक भेट्ने अवसर सिर्जना गर्नु भएकोले नेपालगन्ज जेसिजका अध्यक्षलाई धन्यवाद व्यक्त गर्नु भएको थियो।

नेपालगन्ज जेसिज तथा जुनियर जेसिजका पदाधिकारीहरुको सकृय सहभागिता भएको कार्यक्रममा उत्साहपुर्ण अन्तरकृया भएको थियोे। बिशिस्ट अतिथि रमा प्याकुरेलुले नेपालगन्ज जेसिजले गरेका कार्यक्रमको प्रसंशा गर्नु भएको थियो । प्रमुख अतिथि शोभा खरेलले नेपालगन्ज जेसिजका अध्यक्षले गरेको खुलेर प्रशंसा गर्नुभएको थियो, साथै सम्पुर्ण बोर्ड सदस्यहरुलाइ पनि नेपालगन्ज जेसिजको प्रतिस्ठा नेपाल जेसिजमा अझ उचाईमा राख्नु भयेकोमा धन्यवाद व्यक्त गर्नुभएको थियो।

सो कार्यक्रम महासचिव माधव प्रशाद बेलबासेले सन्चालन गर्नु भएको थियोे। नेपालगन्ज जेसिजका अध्यक्ष प्रज्वल कुमार श्रेष्ठले निरुपित रास्ट्रिय पदाधिकारीहरुलाइ शाखामा आई हौसला प्रदान गर्नुभएकोमा धन्यवाद व्यक्त गर्दै खादा ओढायर सम्मान र मायाको चिनो प्रदान गर्नु भएको थियो।

२०७७ श्रावण ९, शुक्रबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।