बुद्धको गुम्बा बोलको गित सार्वजनिक

|

काठमाडौं

बनेपाका संगीतकर्मीहरुको यो समुहका गायक हरि कमाचार्य दर्शक तथा स्रोतामाझ परिचित नाम हो । कुनै बेलाको चर्चित सांगीतिक समुह हो ग्लूमी गाईज र यस समुहका अन्य संगीतकर्मीहरु आफ्नै कार्यमा व्यस्त भए पनि गायक कर्माचार्य भने व्यवसायका साथै सांगीतिक क्षेत्रमा पनि सक्रिय छन् ।

उनै गायक कर्माचार्य लामो समयपछि एउटा नयाँ गीत ‘बुद्धको गुम्बा’ बोलको गित दर्शक तथा स्रोतामाझ प्रस्तुत गरेका छन् ।

उक्त गीतको लिरिकल भिडियो गायक कर्माचार्यकै आधिकारिक यूट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको छ।

उक्त गीतमा शब्दहरु नवराज केसीले रचना गरेका हुन् भने गीतलाई उनैले संगीतबद्ध पनि गरेका छन। उक्त गीतको संगीत निर्देशनमा संगीतकर्मी सुमन वैद्यले सहकार्य गरेका छन् र साथै गीत “बुद्धको गुम्बा “लोक–पप शैलीमा आधारित छ ।

२०७७ असार ५, शुक्रबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।