लुम्बिनी प्रदेश भलिबल संघको महासचिवमा प्रकाश शर्मा चयन

|

बुटवल /  लुम्बिनी प्रदेश भलिबल संघको महासचिवमा २ दशक भन्दा बढी भलिबलको क्षेत्रमा सक्रिय भलिवल खेलाडी तथा राष्ट्रिय रेफ्री प्रकाश कुमार शर्मा चयन भएका छन् । लुम्बिनी  र कर्णाली प्रदेशको भलिबल खेलको बिकासमा निरन्तर सक्रिय शर्मा भलिबलका राष्ट्रिय रेफ्री तथा कोच समेत हुन् ।

त्यस्तै गरि लुम्बिनी प्रदेश भलिबल संघको अध्यक्षमा देबेन्द्र सिंह बैरागी र उपाध्यक्षमा योग गुरुङ, रमेश कर्मचार्य, कृष्णा पाठक चयन भएका छन् ।
संघको सचिवमा नवल गुरुङ, कोषाध्यक्षमा विर बहादुर कुवर, सदस्यहरुमा मौसम कुवँर, बल बहादुर केसी, खुम बहादुर राना, चन्द्र बहादुर विस, दिपक परियार र प्रकाश श्रेष्ठ निर्वाचित भएका छन ।

निर्वाचित पदाधिकारीलाई प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनीका सदस्य सचिव जयप्रकाश भंटराई, नेपाल भलिबल संघ उपाध्यक्ष एवम् लुम्बिनी प्रदेशको निर्वाचन समितिको संयोजक निरोज मास्के, सचिव भीम ओली, प्रदेश खेलकुद परिषद लुम्बिनीका सदस्य अर्जुन घिमिरे लगायतले सफल कार्यकालको शुभकामना दिएका थिए ।

२०७९ असार १२, आईतवार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।