प्रबिन भट्ट आए “नाच्ने हो छेउ छेउमा” भन्दै (भिडियो सहित)

|

काठमाडौं /  विगत लामो समयदेखि नेपाली गीत संगीतका म्युजिक भिडियोहरु सम्पादन गर्दै आएका सम्पादक प्रबिन भट्टले आफ्नै आवाजमा नयाँ गीत सार्वजनिक गरेका छन् । बुधबार सार्वजनिक “नाच्ने हो छेउ छेउमा” बोलको गीतमा प्रबिन भट्टको शब्द, संगीत कलेक्सन तथा आवाज रहेको छ। लोकपप फ्युजनमा तयार भएको गीतमा सन्जीव बराइलीको गितार, पोसन घर्तीको मादल रहेको छ भने कृष्ण बिकको एरेन्ज रहेको छ।

डान्सिङ प्याटर्नमा आधारित गीतको भिडियो पनि आकर्षक बनेको छ। भिडियोमा प्रबिन भट्ट , सुशीला थापा , निक शर्मा र दिपसन परियार फिचर्ड छन् । भिडियोलाई अनिक के मानन्धरले निर्देशन तथा छायांकन गरेका हुन् भने दिन्सन शाहले सम्पादन गरेका हुन् । गीतको भिडियो “नयाँ नयाँ न्युज नेपाल” नामक युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको हो। यो गीत व्यवसायिक हिसावले भन्दापनि विशुद्ध मनोरञ्जनका लागि बजारमा ल्याएको प्रबिन बताए।

हेर्नुस् भिडियो…

 

२०७७ असार ४, बिहीबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।