डाक्टर अर्जेलले गाए कोरोना गीत (भिडियो सहित )

|

बाँके /छाला रोग विशेषज्ञ डा. अभिषेक अर्जेल कलाकार पनि हुन् । चिकित्सा पेशामा आवद्ध भए पनि उनी गायक, र्यापर, म्युजिक भिडियो निर्देशक, सम्पादक, फोटोग्राफर तथा गीतकार समेत हुन् । गीतको म्युजिक भिडियो आकर्षक बनेको छ । भिडियोलाई गायक डा.अभिषेक अर्जेलले नै निर्देशन गरेका हुन् ।

भिडियोको कलर करेक्सन तथा सम्पादन शैलेन्द्र गौतम निर्मोही तथा प्रदिपराज बंशीले गरेका छन् ।भिडियोमा श्रीजा रेग्मी, महिन्दर सिंह, प्रशन्न पोखरेल, आशुतोष अज्र्याल, विभोर पोखरेल, बिनोद अग्रहरी, डा।राजेश मण्डल, सन्दीप पोखरेल, मीना क्षेत्री, डा।रवि राज तिमल्सिना, रोजी थपलिया, अस्मिता श्रेष्ठ, हरी बोहोरा, मोनालिसा गौतम, प्रदीपराज वंशी, दीपशिखा श्रेष्ठ शाक्य आदिले अभिनय गरेका छन् । हाल उनी नेपालगञ्ज मेडिकल कलेजमा छाला रोग विशेषज्ञको रुपमा कार्यरत छन् भने उनी नेपालगञ्ज स्किन सेन्टरका सिईओ समेत हुन् ।

यस्तो छ डा. अर्जेलको कोरोना गीतको म्युजिक भिडियो

https://youtu.be/oPlClCvZDSk

 

२०७७ असार ४, बिहीबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।