पारिवारिक निजी बन संघ नेपाल बर्दियाको अध्यक्षमा काफ्ले चयन

|
गुलरिया । पारिवारिक निजी बन संघ नेपाल बर्दियाको जिल्ला स्तरीय छलफल तथा दोस्रो अधिवेशन गुलरियामा सुरु भएको छ।

केन्द्रीय अध्यक्ष जोग राज गिरिको प्रमुख आथित्यता, जिल्ला तथा प्रदेश अध्यक्ष बलराम भट्टराईको अध्यक्षता र केन्द्रीय कोषाध्यक्ष राजेन्द्र भट्ट, केन्द्रीय सदस्य सर्वजित यादव र प्रदेश कोषाध्यक्ष मनिषा सुनार लगायतको उपस्थितिमा सो कार्यक्रम भएको जिल्ला सचिव राम प्रसाद पौडेलले बताउनु भयो । कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य जिल्ला उपाध्यक्ष पार्वती काफ्लेले गर्नु भएको छ। पारिवारिक निजी बन संघ नेपाल बर्दिया जिल्लाको दोस्रो जिल्ला अधिबेसन भब्यताका साथ सम्पन्न भएको छ र उक्त अधिबेशनले पार्वती काफ्लेको अध्यक्षतामा ४ जना पछि मनोनित गर्ने गरी सर्वसम्मत निर्वाचित तपसिलमा रहनु भएका सबैलाई पुर्ण कार्यकाल सफलताको शुभकामना छ
अध्यक्ष:- पार्वती काफ्ले
उपाध्यक्ष:- राम प्रसाद पौडेल
सचिव :- अलि अहमद धोबी
उप-सचिव:-राजेश्वर थापा
कोषाध्यक्ष:-रञ्जु अधिकारी
सदस्य :- दिपक पौडेल
” ” :- जयन्द्र थापा
” ” :- मुम बहादुर मल्ल
” ” :- टिका तिवारी
” :- अर्जुन पौडेल
” :- कृष्णकला सुनार

२०७८ आश्विन ११, सोमबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।