समीक्षा अधिकारी र सम्राट चौलागाइको आवाजमा रहेको “तामा पितल ” गीत सार्बजनिक

|

काठमाडौँ । पछिल्लो समयमा सामाजिक संजालमा भाइरल र बाल गायिका भनेर चिनिएकी समीक्षा अधिकारीको आवाजमा रहेको “तामा पितल ” गीत सार्बजनिक भएको छ।  “तामा पितल ” उक्त नामक गीतमा सम्राट चौलागाईंको आवाज रहेको छ। “तामा पितल ” नामक गीतको शब्द र संगीत सम्राट चौलागाईंको नै रहेको छ।

यस म्युजिक भिडियोमा कलाकारहरु पल शाह , दुर्गेश थापा , गरिमा शर्मा , गुरास ढकाल , आयुसी ढकाल , जेभिन श्रेष्ठ र जेनिस श्रेष्ठको अभिनय देख्न सकिन्छ। उक्त गीत धेरै नै राम्रो बनेको कारण सबै को मन मा बस्न सफल भएको छ। छोटो समयमा धेरै दर्शकहरु को मायाको कारण यो गीत लाई लाखौ दर्शकले हेरीसकेका छन।

समीक्षा अधिकारी र सम्राट चौलागाईंले पनि धेरै गीतहरुमा आवाज दिएका छन। उनको स्वर धेरै नै राम्रो भएको कारणले गर्दा बजारमा उनिहरुको धेरै गीतहरु बज्ने गर्दछन। बच्चा देखि लिएर बुढासम्मका ले उनीहरुकै गीतहरु गाउने गर्दछन। उनको स्वर राम्रो भएको कारण पनि उनिहरु मेला – महोत्सबमा पनि जाने गर्दछन्। समिक्षा अधिकारीलाई अहिले धेरै ले रुचाउने गर्दछन्।

 

२०७७ चैत्र १२, बिहीबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।