नेपालमा थप ६७१ जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि

|

काठमाडौँ / पछिल्लो २४ घन्टा थप ६७१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । कोरोना संक्रमितको हालसम्मकै यो उच्च संख्या हो । मन्त्रालयले बिहीबार आयोजना गरेको नियमित मिडिया ब्रिफिङमा प्रवक्ता डा जागेश्वर गौतमले नयाँ संक्रमितसँगै कूल संख्या ७ हजार ८४८ पुगेको जानकारी दिए ।

संक्रमितहरुको विवरण अर्घाखाँची -९७,दैलेख- ८७,डडेलधुरा -८४,अछाम -४४,बाजुरा -४१,सुर्खेत -३४,रौतहट- ३४,झापा -२,मोरङ -१वैतडी -२५,भक्तपुर -३,कैलाली -४२,कपिलवस्तु- १६,काठमाडौं -२,नुवाकोट- २,रुपन्देही -३,सर्लाही -२,सिन्धुपाल्चोक -१,ललितपुर- १,नवलपरासी पश्चिम -२,महोत्तरी -१,सिन्धुली -१,पर्वत -५,चितवन -१,नवलपरासी पूर्वका -३७,धनुषा -२९,बागलुङ -१,मनाङ -१,स्याङ्जा -९,पर्वत -४,तनहुँ -१५,गोरखा -११,गुल्मी -३,कपिलवस्तु- १,पाल्पा -६,रुपन्देही -९,रोल्पा -१,बाँके -३,बर्दिया- ३,दाङ -४,बझाङ -३,कञ्चनपुर -२,डोटी ५ जना रहेको छ ।

२०७७ असार ४, बिहीबार प्रकाशित

निरन्तर समाचारको लागि तपाई हामीसँग फेसबुक / ट्विटरमायुट्युवमा पनि जोडिन सक्नुहुनेछ ।